Zapytaj eksperta

Newsletter

Strona główna

20 lat badań naukowych nad ratowaniem zdrowia i życia Organizmu Człowieka

  • 44 wieloośrodkowe badania naukowe u Pacjentów   • 51 ekspertyz i opinii naukowych   • 5 000 pisemnych opinii Pacjentów

Być może jeszcze tego nie wiesz ale jesteśmy firmą, która od prawie dwóch dekad skupia się na ratowaniu zdrowia i życia ludzi. Zastanawiasz się jak to robimy?

Przede wszystkim z ogromną pasją i szacunkiem dla organizmu człowieka. To od jego potrzeb wychodzimy, to one stanowią dla nas drogowskaz działania, to na nich skupiają się kolejne obszary badawcze, które eksplorujemy.

Każde z prowadzonych przez nas badań charakteryzuje się dużym poziomem profesjonalizmu, co jest fundamentem do otrzymania zgody komisji bioetycznej Uniwersytetu Medycznego. Przeprowadzenie badania to żmudna praca wymagająca szerokiego zaangażowania eksperckiego autorytetów ze świata nauki i medycyny... jednak my podejmujemy taki wysiłek i traktujemy go jako podstawę do komunikowania się w sprawie zdrowia. Mamy bowiem świadomość, że każde kolejne wyniki naszych badań zmieniają rzeczywistość osób borykających się z ciężkimi schorzeniami.

Z dumą możemy mówić o tym, jak ogromne było nasze zaangażowanie w to by dowieść, jakie efekty wytwarza organizm gdy przebuduje swoje struktury i zaczyna działać fizjologicznie. Wielokrotnie wyniki naszych badań zmieniły dotychczasową rzeczywistość świata medycyny... dokonujemy bowiem odkryć na skalę światową...

Twoje zdrowie to dla nas poważna sprawa, dlatego przeprowadziliśmy dziesiątki badań, które dowiodły, jak potężne efekty może wytworzyć organizm człowieka, jak istotną sprawą jest dawkowanie dostosowane indywidualnie do potrzeb organizmu. Obalamy mit jednej cudownej kapsułki dla każdego. Dla nas każdy oznacza podejście indywidualne a nie masowe, bo przecież każdy z nas jest inny. Jesteśmy przekonani, że tylko takie nastawienie może gwarantować efekty, których każdy bez wyjątku potrzebuje.

Zdrowie to dla nas nie biznes, lecz misja.

Każdy z nas ma wokół siebie bliskich, osoby, które są dla niego najważniejsze - czy to nie z myślą o nich powinniśmy działać? Szczególnie wtedy, kiedy zaczynają chorować?

Nam szczególnie bliska jest właśnie grupa osób borykających się z problemami zdrowotnymi, dla których każdy dzień to walka o zdrowie a często o życie. Ich pozytywne opinie na temat naszych preparatów, historie, które są bardziej niż poruszające motywują nas do podejmowania kolejnych badań.

Bo czy jest coś ważniejszego, niż przeczytać:

"Wygrałem walkę z chorobą i czuję się naprawdę dobrze i bezpiecznie". "Dzięki MARINEX zmieniło się całe moje życie."