Zapytaj eksperta

Newsletter

Strona główna

Aktualna zawarość koszyka

Twój koszyk jest pusty

Oferty pracy

Firma MARINEX International Sp. z o.o. od 16 lat zajmuje się produkcją, badaniami i sprzedażą naturalnych preparatów z kategorii fsmp i suplementy diety, tworzonych na bazie olejów rybich. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

SPECJALISTA DZIAŁU NAUKI, BADAŃ i ROZWOJU
Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • współpraca z ośrodkami naukowo-badawczymi
  • naukowe opracowywanie materiałów reklamowych
  • szerzenie nowej wiedzy w środowisku lekarskim, farmaceutycznym
  • opracowywanie nowych formuł produktów
  • konsultacje z klientem

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (medyczne, mgr farmacji z uprawnieniami kierownika hurtowni, biologiczne - biochemia, biologia molekularna, biofizyka, fizjologia), mile widziany doktorat
  • znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka niemieckiego lub rosyjskiego
  • samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania i wyznaczania priorytetów
  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów
  • umiejętność prowadzenia prezentacji
  • wysoka kultura osobista,
  • dyspozycyjność
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu

Oferujemy pracę w młodym ambitnym zespole, dużą samodzielność i wpływ na strategię rozwoju firmy. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: dzial.naukowy@marinex.com.pl

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: "Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)".
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.