20 lat badań naukowych nad ratowaniem zdrowia i życia Organizmu Człowieka

  • 44 wieloośrodkowe badania naukowe u Pacjentów   • 51 ekspertyz i opinii naukowych   • 5 000 pisemnych opinii Pacjentów

Oferty pracy

Firma Marinex International Sp. z o.o. od 20 lat zajmuje się produkcją, badaniami i sprzedażą naturalnych preparatów z kategorii fsmp i suplementy diety tworzonych na bazie olejów rybich.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

SPECJALISTA DZIAŁU NAUKI, BADAŃ i ROZWOJU
Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • nadzorowanie współpracy z ośrodkami naukowo-badawczymi;
  • opracowywanie materiałów naukowych (artykułów, mailingów, itp.);
  • przygotowywanie prezentacji oraz prowadzenie wykładów;
  • opracowywanie formuł nowych produktów;
  • udział w konferencjach naukowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (biologiczne, żywieniowe, medyczne, farmaceutyczne), mile widziany doktorat;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym;
  • umiejętność dotarcia do literatury naukowej i bieżących publikacji;
  • umiejętność analizowania publikacji naukowych i wyciągania logicznych wniosków;
  • znajomość sztuki prezentacji;
  • umiejętność i gotowość do prezentowania danych naukowych przed audytorium oraz gotowość do podjęcia dyskusji na ich temat;
  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów;
  • samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy;
  • wysoka kultura osobista;
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office;
  • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu.

Oferujemy pracę w doświadczonym i ambitnym zespole badawczym, w przyjaznej atmosferze, umożliwiającej stały rozwój i ciągłe zdobywanie wiedzy.

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: dzial.naukowy@marinex.com.pl

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: "Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)".
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.